top of page
>

Office 365

אופיס 365 הוא שם כולל לחבילת תשתיות הענן של מייקרוסופט.

תוכנית שירות זו מיועדת לסייע במתן מענה לעסקים הזקוקים לפתרון מלא של אבטחה, אמינות ופרודוקטיביות משתמש קצה.

תוכנית אופיס 365 מספקת לעסקים מכל הגדלים את עוצמתה בתחום היעילות והאמינות ומסייעת לחסוך זמן וכסף לארגון.

למי מתאים הענן???

אולי קל יותר לשאול למי לא מתאים הענן?

ישנם ארגונים כדוגמת חברות ביטחוניות ופיננסיות אשר לא מאפשרות הוצאת מידע מגבולות הארגון. עבורם הפתרון ניתן במסגרת הענן הפרטי, שזו בעצם תשתית ארונית פנימית המבוססת וירטואליזציה ואוטומציה.

בשורה התחתונה, לרוב הארגונים המסחריים הענן נותן פתרון הולם את הצורך הארגוני ומעבר לכך.

מאפייני השירות ויתרונותיו:

חיסכון בעלויות ומחיר קבוע וידוע מראש

 

מאוד קשה למדוד כמה עולה תשתית דואר רגילה בארגון. תשתיות אלו כוללות: שרתים, שטח אחסון, מערכות אנטי-וירוס, מערכות סינון דואר זבל, רישיונות, מערכות גיבוי ושחזור, פתרונות לשרתים, רישיונות לתנות הקצה לחיבור לשרת כמובן, תחזוקה, עדכונים ושדרוגים, חשמל, זמן ניהול וטיפול ועוד. רשימה ארוכה של סעיפים יקרים אשר לא תמיד ניתן למדוד אותה.

בעצם קיימות עלויות רבות שהן חבויות וכמעט בלתי ניתנות למדידה כמו לדוגמא עלות קירור חדר שרתים, עלות התחזוקה, הגיבויים ועוד.

זמינות מובנית כולל אתר גיבוי.

תשתית שרידה עם 99.9% וגישה מכל מקום הינו חלק מובנה מן השירות.

המידע משוכפל לשלושה העתקים שונים, מה שמקנה לשירות זמינות גבוהה, שרידות מובנית ופתרון למקרה אסון.

בעצם שרידות זו ומערך הזמינות וההגנה על הנתונים מבטיח לך שקט נפשי וגישה למידע מכל מקום ובכל זמן.

גישה מכל מקום

באמצעות אופיס 365 כל משתמשי הארגון יכולים להגיע בצורה בטוחה יותר למידע הדרוש להם, כולל דואר אלקטרוני, מסמכים, אנשי קשר ולוחות שנה – בין אם במשרד או במהלך נסיעות. בעצם מקבלים פה משרד וירטואלי בכל מקום.

 

גמישות לשינויים

שירות אופיס 365 מאפשר לארגון להגדיל או להקטין את כמות הרישיונות בצורה דינמית ולשלם רק על המשתמשים ובגין השירותים שנצרכים בפועל.

 

אחסון

אופיס 365 מבטיח אחסון המתחיל בתיבות של 50 גיגה בתוכניות הבסיסות שלה ואחסון לא מוגבל בתוכניות המשודרגות. פתרון זה חוסך כסף לארגון ומבטיח שהמידע של העובדים יישמר במקום אחד.

 

יכולות אבטחה מובנות

לאופיס 365 מערכת סינון וירוסים ודואר זבל מתקדמת ומתעדכנת. ישנם גם עדכוני אבטחת מידע שוטפים וקבועים וכמובן תמיכה בדרישות נדרשות מארגונים פיננסים ובטחונים אשר עובדים עם רגולציות שונות ונוקשות יותר.

 

שיתוף מידע ותמיכה בכל סוגי מכשירי הקצה

אופיס 365 מיועדת לעבודה בצורה הטובה ביותר עם מחשב, טלפון או דפדפן. הדבר יעניק לעובדים שלך את היכולת לגשת למידע ולהישאר פרודוקטיביים בכל אמצעי הגישה, כמובן תוך הקפדה על אבטחה ושמירה על כל היישומים העסקיים הקיימים.

 

עבודה עם כלים מוכרים

העובדים שלך ואתה לא צריכים ללמוד תוכנות חדשות וכלים אחרים. אופיס 365 כוללת את אותם היישומים שבהם אתה משתמש מדי יום אלא שכעת הם מופעלים על ידי שירותי הענן ופועלים בצורה חלקה.

 

עדכונים ושדרוגים אוטומטיים וניהול התחזוקה בצורה פשוטה וקלה

בתוכנית זו ניהול התשתית פשוט ומאפשר לאנשי התמיכה או התחזוקה בארגון להתרכז במתן ששירות טוב יותר ויעיל יותר. התשתית אותה אתה מקבל כוללת שדרוגים ועדכונים מובנים כך שלא נדרשות ביצוע פעולות נוספות.

bottom of page