לקוחות מספרים וממליצים

עמוס שגיא, חברת פולירם

עמוס שגיא, חברת פולירם

"אנחנו כבר "ביחד" כ- 11 שנה ומעולם לא הצלחת לאכזב אותי. תודה מיוחדת לתומכים י' ו ד' שנותנים שירות מעול בכל שעה משעות היממה וכשאני אומר כל שעה אני מתכוון לכך". "כל הכבוד לשני החברה האלה, אני יודע שיש עוד כאלה באופק חדש". "מהתקנה של שרת אחד, לפני 11 שנים, יש לנו היום 7 שרתים פיסיים עליהם מותקנים 25 שרתים ווירטואליים + מערכת אחסון, והכל מתפקד בצורה מעולה"

חנה מורה, חברת גדות

חנה מורה, חברת גדות

"אני מבקשת להודות לכולכם – כל מי שהשקיע זמן, מחשבה ומאמץ לא קטן – על העבודה המעולה שבוצעה עם המעבר למשרדנו החדשים בהרצליה". "רוצה לציין את עבודת ההכנה המפורטת והיעילה שנעשתה כדי שהפרויקט הזה יצליח, וכן את העבודה הקשה והסיזיפית כמעט של פתרון כל תקלה לכל משתמש במשרדנו החדשים בהרצליה". "אין ספק שאנו רואים אתכם חלק מאתנו, לא רק שותפים עסקיים אלא כאלה שחשובה להם הצלחת הלקוח שלהם ורואים את הצלחתו כהצלחתם"

רפאל בן שושן, מנכ

רפאל בן שושן, מנכ"ל חברת סיפרת

כתב לנו לאחר שיתוף הפעולה של אופק חדש בבחירות מקומיות ברשויות והקים מערך שלם הכלל הקמת סביבת עבודה לעובדי וועדת הבחירות הכוללת את מערכת התוכנה של ספרת על כל מרכיביה : מערכת ניהול קבצים ומסמכים, מערכת דואר, אתר אינטרנט לניהול המערכת ולמידע עדכני לתוצאות הבחירות עבור הציבור: "עם סיום מבצע הבחירות , מוצא אני לנכון להודות לך קובי ולכל הצוות על הסבלנות , הנכונות לעזור, המקצועיות והנינוחות בה נעניתם לבקשות והבהרות שלנו. כל אנשי צוות אופק חדש היו מוכנים לעזור, להדריך ,להציע פתרונות ולהרגיע בזמנים קשים וגם בנושאים שלא מתחום אחריותם. אני וכל הצוות של סיפרת , מודים לך ולצוות. אני מקווה שיצא לנו בעתיד הקרוב , להמשיך בשיתוף הפעולה שכה נהנו ממנו"

Beth Dotan, Director , International Department

Beth Dotan, Director , International Department

"For the past year and a half (or longer) I have had the privilege to request assistance from "B" , the IT personnel at the Ghetto Fighters’ House museum. In my many years of office work, here in Israel and in the US, I have never had an individual who is as patient and prompt as "B" when I have encountered an IT problem." "I have found "B" to be an excellent guide in helping me understand the technology we work with so that we might be able to better explain things that might come up in the future. I appreciate that he is a patient “teacher” as it is very frustrating for those of us who are less knowledgeable in the field."

אנונימי, לאחר העברת שרתי כל החברה ואת כלל הפעילות שלהם ל

אנונימי, לאחר העברת שרתי כל החברה ואת כלל הפעילות שלהם ל"ענן"

" קובי, מנכ"ל אופק חדש, עזר לנו גם בחשיבה המוקדמת של היוזמה, ניתח יחד איתנו את כל ההשלכות, הצרכים והאפשרויות שלא ידענו בכלל על קיומן, כאלה שאפשרו לנו לחסוך בהוצאות רבות ועוד" "קובי וצוות אופק חדש ליוו אותנו באופן מקצועי ואדיב בשעות העבודה ומעבר להן, הסבירו לנו כל צעד מבעוד מועד ובהרחבה ראויה לשבח, מה שאפשר לנו לשנות ו/או לברר דברים טרם נעשה השינוי " הייעוץ שלהם כלל גם פנייה לגורמים שלישיים כגון ספקיות אינטרנט ותשתית, טלפוניה דרך IP , הצעות מחיר חלופיות ועוד" "אני ממליץ גם על רעיון המעבר לענן ובעיקר על אופק חדש כעל חברה אמינה ומקצועית עמה אפשר וכדאי לצלוח אתגר מקצועי ברמה הזו"

כפר ורדים

 

 

 

gיצירת קשר
captcha
פתיחת קריאה
a 04-9585354